False
شرایط استرداد بلیت

 

 

شرایط استرداد بلیت در پروازهای شرکت هواپیمایی ایران ایرتور:

برای تماس با واحد استرداد با شماره 0413120 تماس بگیرید.

انصراف مسافر به هر دلیلی از پروازهای (در خواست استرداد) مشمول جریمه می باشد و میزان جریمه با توجه به کلاس نرخی بلیت خریداری شده، متغیر خواهد بود.

مسافر می تواند به قسمت (استرداد بلیت) وب سایت مراجعه کرده و با پر کردن فرم آنلاین (استرداد بلیت ) "با جریمه" درخواست خود را ارسال نماید، که وجه پس از کسر جریمه به صورت آنلاین به کارت بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

 

جدول جرائم  پرواز  به تفکیک داخلی و خارجی: 

 


* منظور از قیمت تمام شده درجدول جرائم، قیمت خالص+ کلیه عوارض می باشد.

* منظور از قیمت خالص در جدول جرائم، قیمت تمام شده  بعد از کسر کلیه عوارض می باشد.

 

رزروهای گروهی بالای ۹ نفر (ویژه آژانس های مسافرتی):

تکمیل فرم  درخواست گروه با مشخص نمودن  تاریخ، مسیر، تعداد کل مسافر، تعداد CHD و INF در پنل کاربری سایت و شارژ حساب کاربری با کسر کمیسیون 5% به اعتبار ساین کاربری مربوطه.

تایید درخواست از طرف شرکت هواپیمایی ایران ایرتور  انجام خواهد شد. مهلت درج صحیح اسامی  پس از اعلام تایید از طرف شرکت ایران ایرتور و با توجه به زمان باقیمانده تا تاریخ پرواز به آژانس اعلام خواهد شد و آژانس مکلف است تا زمان اعلام شده اسامی را درج نماید.  مهلت پرداخت مبلغ و همچنین مهلت وارد کردن اطلاعات مسافران غیر قابل تغییر بوده و در صورت منقضی شدن مهلت وارد کردن اسامی استرداد مبلغ طبق قوانین استرداد رزرو گروه انجام خواهد شد.

جرائم  استرداد رزروهای گروهی:

🔘 تا قبل از ساعت 12 ظهر 7 روز قبل از پرواز، 50% از Fare.

🔘 تا قبل از ساعت 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز، 70% از Fare.

🔘 از ساعت 12 ظهر قبل تا 8 ساعت قبل از پرواز و جاماندن از پرواز ، 90% از Fare.

در واگذاری گروه، افراد زیر 12 سال و زیر 2 سال مشمول نرخ کودک (CHD)  و  نوزاد (INF) می گردند.

تاخير بيش از دو ساعت و يا ابطال پرواز توسط شرکت هواپیمایی ایران ایرتور:

در زمان تاخير بيش از 2 ساعت و يا ابطال پرواز توسط شرکت هواپیمایی ایران ایرتور، که از طریق پیام کوتاه (SMS) اطلاع رسانی خواهد شد، در صورت درخواست و انصراف مسافر از پرواز، خریدار باید از قسمت استرداد در وب سایت، اقدام به درخواست استرداد بدون جریمه کند. بعد از بررسی درخواست توسط واحد مربوطه وجه  بلیت مسترد خواهد شد.

 

 

برچسب ها {{item}}